Pursaklar Tercüme Bürosu

Pursaklar tercüme bürosu, deneyimli tercüman ekibi ile kendi alanında her zaman kaliteli, hızlı ve uygun tercüme hizmetlerini Pursaklar ilçesinde sunmaktadır. Tercüme hizmetlerimizi, uluslararası ve ulusal hizmet standartlarına uygun olarak noter yeminli tercümanlar eşliğinde yapmaktayız. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet için açık bulunuruz. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için 24 saat hizmetimizi sürdürmekteyiz. Tercüme fiyatları konusunda müşterilerimize esneklik sağlamaktayız. Tercüme edilecek belgelerin tercüme süreleri belgelerin türüne, diline ve alanına göre farklı olmaktadır.

Tercümesi yapılan evraklar iki nüsha olarak düzenlenir. Nüshalardan biri tercüme ettiren müşteriye verilir. Diğer nüsha noterde saklı olarak kalır. Tercüme yapılan evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercümanımızın ismi ve tercümenin yapıldığı tarih yazılı olarak bulunur. Deneyimli, dinamik tercüman ekibimiz ile tercüme ve danışmanlık hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Türkiye’nin birçok şehirlerinde bürolar halinde hizmetlerimiz devam ediyor. Tercüme firmamız, şirketlerin imza sirküleri, uluslararası sözleşme belgeleri, pasaport belgesi, ticaret sicil gazetesi belgesi gibi evraklarında tercümeleri deneyimli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerimizi müşterilerimiz memnun kaldığı sürece devam edecektir.

Pursaklar Yeminli Tercüme

Pursaklar yeminli tercüme bürosu, verdiği hizmetler nedeniyle Pursaklar ilçesinde aranan bir firma haline gelmiştir. Ankara’nın Pursak’lar ilçesinde tercüme bürosu aramanız durumunda bizimle iletişime geçerek geniş bir bilgilendirme yapılır. Yeminli tercüman personelimizin gösterdiği tercüme konusundaki hassasiyeti müşterilerimiz tarafından uygun olarak karşılanmaktadır. Dünya genelinde konuşulan bütün dillerin tercümeleri doğru ve güvenli olarak yapılmaktadır. Tercüme alanındaki başarılarımız müşterilerimizin referanslarıyla daha da büyüme gösterecektir.

Tercüme edilen evrakların üzerinde tercümeyi gerçekleştiren tercüman personelimizin adı ve tercüme tarihi yer almaktadır. Tercümesi yapılan evraklar editörlerimiz tarafından yeniden kontrol edilir. Kontrolü yapılan belgeler genel olarak iki nüsha halinde hazırlanır. Bu nüshalardan birisi noterde kalır. Diğer nüsha ise tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Yeminli tercüme büromuz firmaların imza sirküleri, pasaport belgeleri, evlilik belgesi, şirketlerin uluslararası yaptıkları sözleşmelerin belgeleri, denklik belgesi, firmaların faaliyet raporları, nüfus kayıt evrakları gibi belgeler yeminli tercümanlar tarafından tercümesi yapılır. Müşterilerimiz isterlerse büromuza gelmeden tercümesi yapılan belgeler adreslerine kargo veya posta yoluyla gönderilir.

Pursaklar Yazılı Tercüme

Pursaklar ilçesinde tercüme alanında başarılı olan firmamız şirketlerin faaliyet raporları, uluslararası yaptıkları sözleşmelerin belgeleri, imza sirküleri, pasaport belgeleri, finansal hareket belgeleri, evlilik belgeleri gibi belgeler profesyonel olan tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılmaktadır. Bunların haricinde olan tercüme türleri de başarılı bir şekilde tercüme edilmektedir. Bu tercüme türleri şunlardır.

Pursaklar Apostil Tercüme: Apostil onayının alınmasında firmamız hizmet vermektedir. Apostil onayı alındıktan sonra başka ülkelerde rahatça kullanılır.

Pursaklar Hukuki Tercüme: Hukuki evrakların tercümesinde de hizmetlerimiz başarılı bir şekilde yürütülmektedir.

Pursaklar İngilizce Tercüme: Dünya genelinde en çok konuşulan diller içerisinde bulunan İngilizce birçok ülkede hem konuşulup hem yazılmaktadır. Tercüme büromuz İngilizce tercümeler de kendinden söz ettirmektedir. Başka bir dilden İngilizceye veya İngilizceden başka bir dile çeviriler kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Pursaklar Teknik Tercüme: Teknik tercümeler konusunda Pursaklar’da hizmetimizi sürdürmekteyiz. TSE ve İSO-CE gibi belgelerin tercümelerini yapmaktayız.

Pursaklar Medikal ve Tıbbi Tercüme: Medikal ve tıbbi tercüme denilince ilk akla biz gelmekteyiz.

Pursaklar Simültane Tercüme: Simültane tercüme çok dilli olan bir tercüme türü olarak bilinir. Büyük organizasyonlarda eş zamanlı olarak yapılan tercümelere denilir.

Pursaklar Web Sitesi Tercüme: İnternetin çok yaygın olması nedeniyle tercüme firmamız internet üzerinden tercüme alanında hizmet vermektedir.

Pursaklar’da hizmetimiz müşterilerimizin memnun kalmaları ile ilişkili olmasından dolayı çok hızlı olarak devam etmektedir.

Tavsiye Edilen Yazılar