Polatlı Tercüme Bürosu

Polatlı tercüme bürosu çok uzun zamandır Polatlı ilçesinde tercüme alanında hizmetler yapmaktadır. Polatlı halkının tercüme sorunlarını gidermek için haftanın 7 günü 24 saat hizmetlerimiz sürmektedir. Polatlı bir sanayi ilçesi olarak ön plana çıkmaktadır. Bireysel ve kurumsal tercüme işleri oldukça fazladır. Bu nedenle de Tercüme bürosu olarak hizmetlerimiz Polatlı halkının yararları içindir. Dünya dillerinin tümünde tercümeler yeminli tercümanlar tarafından kısa süre içerisinde yapılır. Tercüme konusundaki hizmetler başarılı bir şekilde yürümektedir.

Tercüme fiyatları konusunda müşterilerimize gereken kolaylığı sağlamaktayız. Tercümeler genel olarak iki nüsha halinde yapılır. Nüshanın birisi noterde kalır. Diğer nüsha ise müşteriye verilir. Polatlı’da tercüme ihtiyacınıza yönelik bütün işlemlerinizde sizin yanınızdayız. Tercüme yapılan belgelerde tercümeyi yapan tercümanın ismi ve tercüme tarihi bulunur. Tercümesi yapılan belgeler editörlerimiz tarafından kontrol edilir. Kontrolden sonra müşterilerimize teslimi yapılır. Firmamızda ofis içinde görev yapan veya freelance olarak evde hizmet veren tercümanlarımız noter yeminli olmakta güvenilir iş disiplini çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedirler. En az 5 yıl deneyimi olan tercümanlar ile çalışmaktayız. Uluslararası sözleşme belgeleri, evlenme belgeleri, imza sirküleri, pasaport belgeleri, firmaların faaliyet raporları, patent belgeleri, emeklilik belgeleri gibi belgeler de firmamızın tercümanları tarafından tercümeleri yapılmaktadır.

Polatlı Yeminli Tercüme

Polatlı yeminli tercüme bürosu Polatlı’da uzun yıllardan beri hizmetlerini sürdürmektedir. Tercümelerimiz bütün dillerde yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlarımız tecrübeli ve kaliteli hizmetler vermektedir. Polatlı ilçemizdeki hizmetlerimiz haftanın 7 günü 24 saat devam etmektedir. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için tercüme firmamız görevinin başındadır. Yeminli tercüme yasal sorumluluğu yüksek olan bir tercüme türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Çalıştığımız tercüman arkadaşlarımız alanında tecrübeli tercümanlardır. Bu tecrübelerini Polatlı halkının tercüme işlemlerinde göstermektedirler.

Tercümesi yapılan evrak üzerine yeminli tercüman kaşesi vurularak resmiyet kazanmakta ve Türkiye’nin her tarafında geçerli olmaktadır. Tercümesi yapılan belgeler üzerine tercümeyi yapan tercümanın ismi ve tercüme tarihi yazılır. Tercüme yapılan evraklar editörlerimiz tarafından kontrol edilir ve müşterimize verilir. Müşterilerimiz istemeleri durumunda tercümesi yapılan evraklar ücretsiz olarak kargo ile adreslerine gönderilir. Uluslararası yapılan sözleşmeler, patent belgeleri, imza sirküleri gibi belgelerinde tercümeleri kısa sürede yapılmaktadır.

Polatlı Yazılı Tercüme

Polatlı yazılı tercüme firmamız Polatlı halkının tercüme sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla uzun yıllardan beri hizmetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir. Tercüme yapılan evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercümanın adı ve tercüme tarihi bulunmaktadır. Bütün dillerde tercümeler deneyimli tercümanlarımız ile yapılmaktadır. Evlenme belgeleri, imza sirküleri, pasaport belgeleri, diploma belgeleri, ehliyet gibi belgeler tercümanlarımız tarafından tercüme edilir. Diğer tercüme türlerinde de tercümelerimiz olmaktadır. Bu tercüme türleri şunlardır.

Polatlı Apostil Tercüme: Apostil onayının alınmasında firmamız hizmetini sürdürmektedir. Belgeler apostil onayını aldıktan sonra diğer ülkelerde de geçerli olur.

Polatlı Hukuki Tercüme: Hukuki çeviriler içinde firmamız görevinin başındadır. Mahkeme kararları gibi yazışmalar tercüme edilir.

Polatlı İngilizce Tercüme: İngilizce dillerindeki çeviriler kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Polatlı Teknik Tercüme: Teknik tercüme denilince, TSE, İSO-CE belgelerinin tercümesi gelmektedir.

Polatlı Medikal ve Tıbbi Tercüme: Medikal cihazların tanıtım broşürleri istenilen dilde tercümesi yapılır.

Polatlı Simültane Tercüme: Çok dilli büyük organizasyonlarda eş zamanlı tercüme denilmektedir. Simültane tercümelerde birçok tercüman kendi dillerinde anlatılan konuları Dinleyenlere eş zamanlı olarak tercümesi yapılır.

Polatlı Web Sitesi Tercüme: İnternet üzerinden yapılacak tanıtımların tercümesi olarak bilinir.

Bu tercüme türleri de yetenekli tercümanlarımız tarafından kolay bir şekilde doğru olarak tercüme edilmektedir. Tercüme konusunda başarılarımız devam edecektir.

Tavsiye Edilen Yazılar