Skip to content

Hakkımızda

Merkez Tercüme Bürosu yıllardır her nevi tercüme faaliyetlerinde hizmet veren, müşteri memnuniyeti esaslı çalışan yeminli tercüme bürosudur. Tüm dünya dillerinde yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri sunmakta olduğumuz tercüme büromuzda; noter, apostil, dışişleri, konsolosluk vb. gibi onay gerektiren tüm çeviri ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Tıbbı, hukuki, edebi, akademik, teknik alanlar başta olmak üzere her alanda profesyonel tercüman kadromuzla çevirilerinizi özenle ve en hızlı şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

            Tüm dünya dillerinde yazılı tercüme hizmetlerimizin yanı sıra tüm dillerde yeminli/adli sözlü tercüme hizmetleri de vermekteyiz. Cezaevinde, tapuda, noterde, nikah salonlarında, ofisinizde veya şirketinizde kısaca sözlü tercüme ihtiyacı duyduğunuz her profesyonel alanda sizlere tercüme hizmeti sağlamaktayız.

            Yenilikçi ve kendini geliştiren hizmet anlayışımız sayesinde uzun yıllardır sektörün en güvenilir ve önde gelen şirketleri arasında yer almaktayız. Çözüm odaklı, pratik, hızlı ve deneyimli tercüman kadromuzla çeviri gereksinimlerinizi titizlikle ve kaliteli bir biçimde gidermekteyiz.

            Büromuzun kaliteli ve hızlı tercüme hizmetleriyle tanışan onlarca şirket ve sayısız müşterilerimizde olduğu gibi söz konusu ‘Tercüme’ olduğunda ulaşacağınız ilk ve tek adres olmaktan gurur duyarız.  

Adres

Atatürk mah. Vatan cad. No: 1/12 Sincan/Ankara

İletişim

0552 276 97 71