Yenimahalle Tercüme Bürosu

Yenimahalle tercüme bürosu, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde tecrübeli yeminli tercüman personelleriyle hizmetlerini sürdürmektedir. Dünya genelinde konuşulan dillerin tümünün tercümeleri yapılmaktadır. Yabancı işadamlarının yurdumuzda yaptıkları iş sözleşmeleri ile Türk işadamlarının yabancı iş adamlarıyla yaptıkları iş sözleşmelerinde tercüme yapılması gerekir. Bu nedenle de tercüme alanındaki başarılı tercüme firmamız bu tercümeleri yapmaktadır. Tercüme konusunda başarılı ve tecrübeli tercümanlar ile çalışmaktan gurur duymaktayız. Bu gurur müşterilerimizin bize verdiği güvenden kaynaklanmaktadır. Yapılan tercümeler genel olarak iki nüsha üzerinden yapılmaktadır. Bu nüshalardan biri noterde kalmaktadır. Diğer bir nüsha ise tercümeyi yaptıran müşterimize verilmektedir.

Müşterilerimiz istedikleri durumda büromuza gelmeyerek adreslerine evraklar kargo veya posta ile gönderilir. Tercümesi yapılan evrak üzerinde tercümeyi yapan tercüman arkadaşımızın ismi ve tercümenin yapıldığı tarih yer almaktadır. Yenimahalle’de tercüme işlemleri bizim tarafımızdan doğru ve kaliteli olarak yapılmaktadır. Firmaların uluslararası yaptıkları sözleşmelerin belgeleri, şirketlerin faaliyet raporları, evlenme işlemleri, pasaport belgeleri, imza sirküleri, diploma belgeleri, ehliyet belgeleri gibi evraklar noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılmaktadır.

Yenimahalle Yazılı Tercüme

Yenimahalle’de bulunan tercüme büroları içerisinde müşterilerimiz tarafından beğenilen tek firma olma özelliğini taşımaktayız. Yenimahalle tercüme bürosu olarak tecrübeli ve kaliteli tercümanlar eşliğinde hizmetlerimiz haftanın 7 günü 24 saat sürmektedir. Acil tercüme işleri için istenilen saatte tercüme işleri yapılmaktadır. Tercüme büromuz işletmelerin faaliyet raporları, uluslararası yapılan anlaşmaların belgeleri, imza sirküleri, evlilik belgeleri, denklik belgesi, pasaport belgeleri, ehliyet belgeleri gibi evrakların tercümeleri kolay olacak şekilde yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Yapılan tercümeler genel olarak 2 nüsha olarak hazırlanmaktadır. Nüshalardan biri noterde kalır. Diğer bir nüsha ise tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Tercümesi yapılan evrakların üzerinde tercümeyi yapan tercümanın ismi ve tercüme ediliş tarihi bulunur. Dünya genelinde konuşulan bütün dillerde uygun fiyat ile tercüme işlemleri yapılır. Kurumumuz bilgi güvenliğine çok önem vermektedir. Tercümesi yapılacak belgeleri Whatsap ile bize gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek geniş bir bilgi alabilirsiniz.

Yenimahalle Yeminli Tercüme

Yenimahalle yeminli tercüme bürosu, Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde noter yeminli tercüman ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tercümanlık sektörünün tek başarılı firması olarak Yenimahalle ilçesinde hizmetlerimiz başarıyla devam etmektedir. Bu başarıların arkasında tecrübeli tercümanlarımızın olması ve müşterilerimizin takdiriyle başarıyı yakalamış oluyoruz. Firmamızda çalışan tercümanlarımız profesyonel ve yeminli tercümanlar olmaktadır. Firmamız bütün dillerde konuya göre ayrı ayrı onlarca tercüman kadrosuyla hizmete devam etmeyi bir görev olarak bilmektedirler. Teknolojik araçların kullanılması ve kaliteli programların kullanılmasıyla bu başarıları yakalamış bulunmaktayız. Kaliteli, hızlı çeviri projelerimiz işlerimizde kolaylıklar sağlamaktadır.

Dünya kalitesinde özel sektör ve kamuda olan bütün müşterilerimizin dil ve tercüme hizmetleri alanındaki ihtiyaçların çözümünde hizmetteyiz. Firmalardaki imza sirküleri, şirketlerin uluslararası sözleşme evrakları, pasaport evrakları, ehliyet evrakları, evlenme evrakları, denklik evrakları şirketlerin faaliyet raporları gibi belgeler güvenli bir şekilde deneyimli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılmaktadır. Yabancı kişilerin yurdumuzdaki mülk alışverişlerindeki sözleşmelerin tercümeleri kolay bir şekilde tercüme edilir. Bütün dünya dillerinde tercümeler rahat bir şekilde yapılmaktadır. Tercümesi yapılan evraklar kontrol edilerek müşterilerimize teslim edilmektedir. Bunların haricinde olan tercüme türleri de tercüme edilmektedir. Bu tercüme türleri aşağıdaki gibidir.

  • Yenimahalle Web sitesi tercümeleri
  • Yenimahalle Hukuki tercümeleri
  • Yenimahalle İngilizce tercümeler
  • Yenimahalle Tıbbi ve Medikal tercümeler
  • Yenimahalle Simültane tercümeler
  • Yenimahalle Teknik tercümeler
  • Yenimahalle Apostil tercümeler

Bu tercüme türleri de firmamız tarafından noter yeminli tercüman arkadaşlarımızın gayretleriyle tercüme işlemleri yapılmaktadır.

Tavsiye Edilen Yazılar