Ayaş Tercüme Bürosu

Ayaş tercüme bürosu olarak bölgede yaşamakta olan değerli vatandaşlarımızın tercüme konularındaki gereksinimlerini karşılamaktayız. Dünya dillerindeki bütün dillerin tercümeleri noter yeminli tercümanlarımız tarafından düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimizin istediği dilde tercümeler yapılır. Tercüme konularında Ayaş ilçesinde lider konumdayız. Ayaşlı vatandaşlarımızın tercüme konularındaki sıkıntılarını haftanın 7 günü 24 saat hizmet vererek ortadan kaldırmayı amaç edinmekteyiz. Tercüme işlemleri yeminli tercümanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Tercüme edilen evraklar üzerinde tercümeyi gerçekleştiren tercüman arkadaşın ismi ve tercüme edilen tarih bulunmaktadır. Tercüme edilen belgeler editörlerimiz tarafından tekrar kontrol edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Hazırlanan tercümeler genellikle iki nüsha halinde hazırlanır. Bunlardan bir nüshası tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Diğer nüsha ise noterde saklı kalır.

Tercüme konusunda en hızlı ve güvenli tercümeleri yapmaktayız. Güvenirlilik ve kalite bizim niteliğimizdir. Firmamız şirketlerin imza sirküleri, evlenme belgeleri, pasaport belgeleri, firmaların uluslararası yaptıkları sözleşme belgeleri, denklik belgeleri, ehliyet belgeleri, diploma belgeleri, ticaret sicil gazetesi belgeleri, firmaların faaliyet raporları gibi belgeler tecrübeli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir.

Ayaş Yazılı Tercüme

Ayaş tercüme bürosu olarak Ayaş ilçesinde tercümenin her alanında hizmet vermek için büyük bir azimle, kaliteyi, güveni uygun fiyatlar ile sunmak uğruna sizlere hizmet vermekten mutlu olmaktayız. Bütün dünya dillerinde tercümeler tecrübeli ve güvenli olan tercüman arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Firmamızda görevli bulunan tercüman personellerimiz yetişkin, bilgili ve güvenli personeller olarak hizmetlere devam etmektedir. Tercüme edilen evraklar editörlerimiz tarafından kontrol edilip müşterilerimize teslim edilmektedir. Müşterilerimiz istemeleri durumunda adreslerine ücretsiz olarak posta veya kargo ile belgeler gönderilir. Tercüme edilen evraklar üzerinde tercümeyi gerçekleştiren tercümanların isimleri ve tercüme tarihleri yer almaktadır. Tercüme edilen evraklar genel olarak iki nüsha olarak hazırlanır. Bu nüshalardan biri noterde kalır. Diğer bir nüsha müşterimize teslim edilir. Tercüme firmamız firmaların imza sirküleri, uluslararası yapılan sözleşme belgeleri, pasaport belgeleri, evlenme belgeleri, denklik belgeleri, ehliyet belgeleri, şirketlerin faaliyet raporları gibi evrakların tercümeleri yetenekli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ayaş Yeminli Tercüme

Ayaş yeminli tercüme bürosu olarak Ayaş ilçesinde tercüme konusunda lider firma olarak hizmetimizi sürdürmekteyiz. Dünya genelinde konuşulan bütün dillerin tercümeleri yetenekli yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yeminli tercüme yasal sorumluğu yüksek olan bir tercüme türüdür. Bunun bilincinde olan personellerimiz tercüme işlerini titizlikle yapmaktadırlar. Ayaş ilçesinde tercüme işleri haftanın 7 günü 24 saat devam etmektedir. Tercüme işlemini yapan tercüman arkadaşımız yetenekli ve tecrübeli olmaktadır. Tercüme yapılan evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercüman arkadaşımızın isimleri ve tercüme edilen evrakın tercüme tarihi bulunur.

Tercümesi yapılan evraklar genel olarak iki nüsha halinde düzenlenir. Nüshaların birisi noterde kalır. Diğer nüshası tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Ayaş ilçesindeki vatandaşlarımızın tercüme işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimiz istemeleri durumunda tercüme edilen belgeler adreslerine kargo veya posta yoluyla gönderilir. Tercüme fiyatları konusunda müşterilerimize kolaylıklar sağlamaktayız. Şirketlerin uluslararası yaptıkları sözleşmelerin belgeleri, imza sirküleri, denklik belgeleri, diploma, firmaların faaliyet raporları, ehliyet belgeleri, patent belgeleri, ticaret sicil gazetesi belgeleri, emeklilik belgeleri gibi belgeler yetenekli bilgili tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılmaktadır. Bu tercümeler haricinde diğer tercüme türleri de tercüme edilmektedir. Bu tercüme türleri şunlardır.

  • Ayaş Web sitesi tercüme
  • Ayaş İngilizce tercüme
  • Ayaş Apostil tercüme
  • Ayaş Hukuki tercüme
  • Ayaş Teknik tercüme
  • Ayaş Medikal ve Tıbbi tercüme

Bu tercüme türleri ile de Ayaş ilçesinde hizmetlerimiz kaliteli ve güvenli bir şekilde devam etmektedir.

Tavsiye Edilen Yazılar