Artvin Tercüme Bürosu

Artvin tercüme bürosu, Artvin ilinde ve ilçelerinde tercüme konularında Artvin halkının yanındadır. Tercüme hizmetleri haftanın 7 günü ve 24 saati yapılmaktadır. Tercüme konusunda sorunları olan Artvin halkı bizimle iletişime geçerek bu sorunların ortadan kalkmasını sağlamış oluruz. Tercüme büromuz güvenli, doğru, ilkeli çalışması ile Artvin’li vatandaşlarımızın güvenini kazanmıştır ve kazanmaya da devam edecektir. Tercüme büromuzda bulunan noter yeminli tercümanlarımız tercüme işlemlerini çok kısa sürede tamamlamaktadırlar. Müşterilerimizin göndermiş olduğu tercüme edilecek belgeler tercümeleri yapıldıktan sonra ücretsiz kargo hizmetiyle kendilerine göndermekteyiz. Bu işlem ile müşterilerimizin tekrar bize geri gelmelerine gerek kalmadığı için memnuniyetlerini belirtmektedirler. Tercümesi yapılan evraklar 2 nüsha olarak düzenlenmektedir. Tercümesi yapılan evrakların bir nüshası tercüme yaptıran kişiye verilirken diğer bir nüshası ise noterde saklı kalması için noterde kalmaktadır. Tercüme büromuz Artvin ilinde noter onaylı olarak hizmet vermektedir. Vergi levhası, lisans, yüksek lisans diplomaları, pasaport işlemleri, denklik belgesi, şirketlerin faaliyet raporları, ticaret sicil gazetesi, evlilik cüzdanı, imza sirküleri, firmaların uluslararası sözleşmeleri gibi belgeler noter yeminli olarak çalışan tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılmaktadır. Tercümesi yapılan evrakların üzerinde tercümeyi yapan tercümanımızın adı ve tercüme tarihi bulunmaktadır.

Artvin Yeminli Tercüme

Artvin ilinde tercüme konusunda kendi adından söz ettiren tek Artvin yeminli tercüme bürosu olarak hizmetlerimiz devam etmektedir. Noter yeminli tercümanlarımızın yapmış oldukları tercümeler müşterilerimiz tarafından beğenilmektedir. Müşterilerimizin beğenisini kazanmak ve devam ettirmek için hizmetlerimizde yenilikler yapmış bulunmaktayız. Tercüme ücretlerinde müşterilerimizin bütçelerini zorlamayacak şekilde kolaylıklar sağlamaktayız. Tercümesi yapılan belgeler müşterilerimizin adreslerine ücretsiz kargo hizmetiyle göndermekteyiz. Yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden başka bir dile tercümeleri yapılmaktadır. Yeminli tercüme işleri yasal sorumluluğu yüksek olan bir tercüme türü olarak bilinir. Bu konu da noter yeminli tercümanlarımız işlerini doğru olarak yapmakta ve bu yapılan tercüme işleminden sonra müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Mahkeme kararları, yapılan ticari sözleşmeler, transkript, nüfus cüzdanları, ehliyet, şirketlerin faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi birçok belgeler noter yeminli tercümanlarımız tarafından kısa süre içerisinde tercümeleri yapılarak müşterilerimize tercüme sonuçları verilmektedir.

Artvin tercüme büromuz, Artvin ilinde haftanın 7 günü ve 24 saati hizmetlerini sürdürmektedir. Noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılan tercümeler 2 nüsha olarak hazırlanır. Bu nüshalardan bir adedi tercüme ettiren kişiye verilirken diğer bir nüshası da noterde saklı kalması için noterde kalır. Tercüme edilen evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercümanın adı ve tercüme tarihi yer almaktadır.

Artvin Yazılı Tercüme

Artvin tercüme bürosu olarak Artvin ilindeki diğer tercüme büroları ile aramızdaki farkımız müşterilerimizin memnun kalmalarından kaynaklanmaktadır.  Artvin ili ve ilçelerinde de tercüme konusunda bizi tercih etmektedirler. Tercih etmelerinin nedeni ise müşterilerimizin belgelerinin gizli kalmasıdır. Yazılı tercüme işlemi istenilen bir dilden başka bir dile tercüme edilme işlemi olmaktadır. Bununda yasal sorumluluğu çok büyüktür. Noter yeminli tercümanlarımız bu sorumluluğun bilincinde olmalarından dolayı tercüme işlemlerini çok dikkatli yapmaktadırlar. Firmaların faaliyet belgeleri, şirketlerin uluslararası yaptıkları sözleşmeler, imza sirküleri, pasaport işlemleri gibi belgelerin tercümeleri itina ile yapılmaktadır. Bu tercüme türleri haricinde şu tercüme türleri konusunda da tercüme işlemlerini yapmaktayız.

  • Artvin Apostil Onayı işlemleri
  • Artvin Hukuki Tercüme işlemleri
  • Artvin İngilizce Tercüme işlemleri
  • Artvin Teknik Tercüme işlemleri
  • Artvin Tıbbi ve Medikal Tercüme işlemleri
  • Artvin Simültane Tercüme işlemleri
  • Artvin Web sitesi tercüme işlemleri

Bu tercüme türleri Artvin tercüme büromuz tarafından yeminli tercümanlarımızın tercümeleri ile yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnun kalmaları bizim yapacağımız hizmetleri bir üste taşıyacaktır.

Tavsiye Edilen Yazılar