Ardahan Tercüme Bürosu

Ardahan tercüme bürosu, Dünya genelinde konuşulan bütün dillerin yazılı ve sözlü tercümeleri yapılarak kendi sektörü içerisinde önde gelen şirketlerden biri olmuştur. Güvenli ve hızlı tercüme hizmeti almak isteyen kişiler veya kurumlar güvenle başvuru yapabilirler. Kalite hizmetimiz müşteri odaklı olmaktadır. Maliyet yönünden çözümlerimiz ve toplam kalite anlayışımızı referanslarımızdan öğrenebilirsiniz. Uzmanlık alanına giren çeviri işlemlerimizde sıfır hata anlayışıyla yola çıkarak müşteri memnuniyetini kazanmış bir dil çeviri firması olmaktayız. Uzmanlaşmış tercümanlarımız ile bu hizmeti sürdürmeye devam etmekteyiz. Noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümesi yapılıp daha sonra editörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Bundan dolayı iş ortaklarımız ve yasalar karşısında yaşanacak muhtemel sorunların önüne geçmiş oluyoruz.

Kurumların ihtiyaç duyabileceği, konsolosluk, noter yeminli, kaymakamlık onaylı, ticari hukuki teknik gibi yazılı ve sözlü tercümelerin hizmetini çalışmakta olduğumuz profesyonel çalışma ilkeleri doğrultusunda güvenli, hızlı olacak şekilde sağlamayı ön plana çıkarmaktayız. Yeni gelecek müşterilerimizin katkılarıyla tercüme piyasasına yön veren yeniliklerimiz her geçen gün artmaya devam etmektedir. Nitelikli tercüme tercümanlarımız ile güçlü teknik altyapımız maliyetleri en aza indirmeyi planlayan çözümlerimiz için sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Ardahan ilinde ve ilçelerinde 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam edeceğiz. Doğru ve güvenilir çeviri hizmetlerini profesyonel tercümanlarımız ile yapmaktayız.

Ardahan Yeminli Tercüme

Ardahan yeminli tercüme bürosu yazılı tercüme noter yeminli tercüman personellerimiz tarafından istenilen dilden başka bir dile tercüme işlemleri yapılır. Ardahan ilinde ve ilçelerinde hizmetlerine devam eden tercüme büromuz 7 gün 24 saat hizmetlerini aksatmadan sürdürmektedir. Yapılan tercümeler üzerinde tercümeyi yapan tercüman arkadaşın ismi ve tercüme tarihi yazılıdır. Yapılan tercümeler 2 nüsha olarak düzenlenir. Bu nüshalardan birisi tercüme ettiren kişiye verilir. Diğer bir nüsha da noterde saklı kalır. Yazılı tercüme işlemleri yasal sorumluluğu yüksek olan bir tercüme türüdür. Bundan dolayı tercüme işlemlerini yapan tercüman personelimiz bu sorumluluğu bildikleri için doğru ve kaliteli tercümeler yaparak müşterilerimizin güvenini kazanmışlardır. Şirketlerin finansal faaliyetleri, imza sirküleri, pasaport işlemleri, evlenme işlemleri, ticari sözleşmeler, uluslararası yapılan anlaşmalar gibi evraklar noter yeminli tercümanlarımız tarafından doğru olacak şekilde tercüme edilmektedir.

Ardahan Apostil Onayı Tercümeleri

Ardahan tercüme bürosu, apostil onayı işlemlerinde hizmetlerini sunmaktadır. Bu belgeler apostil onayından geçtikten sonra, başka ülkelerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Diploma, transkript, ÖSYM, Nüfus kayıt örneği gibi belgeler tercüme büromuz tarafından tercüme edilmektedir. Ardahan ilinde ve ilçelerinde günün 24 saati hizmetlerimiz devam etmektedir. Ardahan ilinde kendi tercüme sektöründe öncü kuruluş olma yolunda müşterilerimizin güven vermesiyle geldik. Güvenli, kaliteli ve doğru tercüme etmek bizim anlayışımızdır. Tercüme yapılan evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercüman personelimizin adı ve tercüme tarihi yazılı olmaktadır. Tercümesi yapılan evraklar 2 nüsha olarak düzenlenir. Bir nüshası tercümeyi yaptıran kişiye verilir. Diğer birisi ise noterde kalmaktadır. Bu tercüme türleri haricinde diğer tercüme türlerinde de tercümeler yapılmaktadır. Bu tercüme türleri kısaca şunlardır.

  • Ardahan Hukuki tercüme
  • Ardahan İngilizce tercüme
  • Ardahan Teknik tercüme
  • Ardahan Tıbbı ve Medikal tercüme
  • Ardahan Simiültane Tercüme
  • Ardahan Web Sitesi tercüme
  • Ardahan Noter Onaylı tercüme

Bu hizmetlerimiz de kalite ve güven duygularıyla devam etmektedir. Sözlü tercümelerde bizim işimizdir. Konferans konuşmalarındaki tercümeler yapılarak anında dinleyicilere aktarılmaktadır. Türkiye genelinde sayılı tercüme bürolarından biri olarak hizmetlerimizi yürütmek de devam edeceğiz. Ardahan ilinde öncü kuruluş olarak müşterilerimizin saygısını ve güvenini kazanan firmamız hizmetlerini daha yukarılara taşımayı amaç edinmektedir. Kalite ve güven bizim işimizdir.

Tavsiye Edilen Yazılar