Ağrı Tercüme Bürosu

Ağrı tercüme bürosu Ağrı ilinde ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Tercüme alanındaki hizmetlerimiz haftanın 7 günü 24 saat Ağrılı vatandaşlarımızın hizmetindedir. Noter yeminli tercümanlarımız ile hizmetlerimiz kesintisiz devam edecektir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizleri yeni hedeflere taşımaya devam ettirecek. Yeminli tercümanlarımız tarafından yapılan tercüme evrakları üzerinde tercümeyi yapan tercüman arkadaşımızın ismi ve tercüme tarihi yer almaktadır.

Tercümesi yapılan evraklar editörlerimiz tarafından tekrar kontrol edilmektedir. Tercümesi yapılmış evraklar 2 nüsha olarak düzenlenir. Nüshalardan birisi tercümeyi yaptıran kişiye verilir. Diğer nüshası ise noterde saklı kalır. Ağrı ilinde tercüme işi yapan firmamız, yüksek lisans, lisans, pasaport işlemleri, evlilik işlemleri, nüfus cüzdanı işleri, şirketlerin ve kişilerin imza sirküleri, firmaların faaliyet raporları, firmaların uluslararası yaptığı sözleşmeler, denklik belgesi, vergi levhası gibi evraklar yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir. Noter tarafından onaylanan tercüme bilgileri müşterilerimizin adreslerine kargo veya posta yoluyla istemeleri durumunda gönderilmektedir.

Ağrı Yazılı Tercüme

Ağrı ilinde tercüme işleri yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Tercüme firmamızda çalışmakta olan tercümanlarımız profesyonel bilgilere sahiptirler. Tercüme yapıldıktan sonra tercümeyi yapan tercüman arkadaşımızın ismi ve tercüme tarihi belgede yer alır. Tercüme edilen belgeler 2 nüsha olarak hazırlanır. Hazırlanan belgelerin bir nüshası tercüme ettiren kişiye verilir. Diğer bir nüsha ise noter de kalır. Yazılı tercüme işleri yasal sorumluluğu yüksek olan bir tercüme türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Tercümeyi yapan tercüman arkadaşlarımız da bu sorumluluğun bilincinde olduklarından tercüme işlerini ayrı bir özenle yapmaktadırlar. Bu nedenle de Ağrılı müşterilerimizin takdirini kazanmaktayız.

Ağrı tercüme bürosu noter yeminli tercümanlarımız tarafından istenilen dilden başka bir dile tercüme işlemlerini çok kolay bir şekilde yapmaktadırlar. Şirketlerin imza sirküleri, uluslararası anlaşmalar, evlilik işlemleri, pasaport işlemleri, diploma, mahkeme kararları, firmaların faaliyet raporları gibi belgeler tecrübeli tercümanlarımız tarafından tercümesi yapılmaktadır.

Ağrı Yeminli Tercüme

Ağrı ilinde yeminli tercüme denilince akla gelen ilk firma Ağrı tercüme bürosu olmaktadır. Ağrı ilinde tercüme konusunda liderlik yarışı yapan firma olarak müşterilerimizin takdirini kazanmaktayız. Tercüme işlemlerimiz genel olarak iki nüsha olarak yapılır. Bunlardan bir nüshası noterde saklı kalır. Diğer bir nüsha ise tercüme işini yaptıran kişiye verilir. Tercüme yapılan evraklarda tercüme işlemini yapan tercüman arkadaşın ismi ve tercüme tarihi yer alır. Tecrübeli tercümanlar tarafından yapılan tercüme işlemleri daha donra editörlerimiz tarafından kontrol edilerek noter onayı verilir. Noter onayından sonra tercüme edilen belgeler müşterilerimizim adreslerine ücretsiz olarak posta veya kargo ile gönderilir. Ağrı ilinin en beğenilen tercüme bürosu olarak, firmaların ticari sözleşmeleri, ehliyetler, transkript, faaliyet raporları, imza sirküleri ve şirketlerin yapmış oldukları uluslararası sözleşmeler gibi belgeler büromuzda tercüme edilmektedir. Yeminli tercüme yasal sorumluluğu çok yüksek olan bir tercüme türüdür. Bu tercüme türleri dışında diğer tercüme türlerinde de tercümeler yapılmaktadır.

  • Ağrı Apostil Tercüme işlemleri
  • Ağrı İngilizce Tercüme işlemleri
  • Ağrı teknik tercüme işlemleri
  • Ağrı Simültane Tercüme işlemleri
  • Ağrı Web sitesi Tercüme işlemleri

Bu tercüme türleri de tercüme firmamız tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizlerin daha iyi hizmetler yapmamıza neden olmaktadır. Noter yeminli tercüman ekibimizle doğru kaliteli ve güvenli bir hizmetler vermek için görevimizin başındayız. Ağrı ilinde tercüme alanında faaliyet gösteren firmalar içerisinde müşterilerimizin takdiriyle ödüllendirilmekteyiz. Tercüme alanındaki hizmetlerimiz müşterilerimiz memnun kaldığı sürece devam edecektir. Kalitenin güvenin olduğu tek tercüme firması olarak tecrübeli tercümanlarımız ile hizmete devam etmekteyiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize de daha kolay hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Tavsiye Edilen Yazılar