Antalya Tercüme Bürosu

Antalya tercüme bürosu, Antalya ilinde ve ilçelerinde hizmetlerini haftanın 7 günü 24 saat sürdürmektedir. Antalya dünya genelinde bir turizm ve ticaret kenti olmaktadır. Bundan dolayı tercüme işlemlerine gereksinim duyulmaktadır. Verilen hizmetler müşterimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Noter yeminli tercümanlar ile hizmet vermekte öncü lideriz. Yapılan tercümeler 2 nüsha olarak düzenlenir. Düzenlenen tercümelerin bir nüshası tercüme ettiren kişiye, diğer bir kısmı ise noterde saklı kalması için noterde kalır. Tercüme yapılan evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercümanın adı ile tercüme tarihi yazılı olur. Tercüme işlemleri noter yeminli tercümanlarımız tarafından doğru ve kaliteli olarak tercümeler yapılmaktadır. Lisans, yüksek lisans, emeklilik işlemleri pasaport işlemleri, evlenme işlemleri, nüfus kayıtları, şirketlerin faaliyet raporları, uluslararası sözleşmeler gibi belgeler noter yeminli tercümanlarımız tarafından doğru olacak şekilde tercümeleri yapılır. Yapılan tercümeler yeniden editörler tarafından kontrol edilerek tercüme ettiren kişilere veya firmalara ücretsiz kargo hizmeti ile adreslerine gönderilir.

Antalya Yeminli Tercüme

Antalya yeminli tercüme bürosu, Antalya ilinin ve ilçelerinin bütününde tercüme alanında hizmet vermektedir. Antalya turizmi kenti olmasından dolayı binlerce yabancı turist akınına uğramaktadır. Bu nedenle de tercüme işlemleri yoğunluk kazanır. İngilizce dili bütün dünya dilleri içerisinde en çok konuşulan bir dil olma özelliğini taşımaktadır. Bu özelliği nedeniyle tercüme işlemleri yoğun olarak İngilizce dilinde olmaktadır. İngilizce dilinden başka dillere de tercümeler yapılır. Noter yeminli tercümanlarımız İngilizce tercümelerde sıfır hata kuralını uygulamaktadır. Tercümeyi yapan tercümanımızın adı ve tercüme tarihi tercüme evrakının üzerinde yazılıdır. Tercümesi yapılan evraklar genel olarak 2 nüsha olarak düzenlenir. Tercümeyi yaptıran kişiye bir nüshası verilir. Diğer bir nüshası noterde kalır. Tercüme edilen belgeler tekrar editörlerimiz tarafından kontrol edilerek evraklar teslim edilir. Antalya tercüme büroları içerisinde öncü kuruluş olarak hizmetlerimiz,  kaliteli profesyonel tercümanlar ile yapılmaktadır.  Hizmetlerimiz 7 gün 24 saat devam eder. Müşterilerimizin bütçesini sarsmayacak fiyat avantajları sunarak müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlamış oluyoruz.

Antalya Simültane Tercüme

Antalya tercüme bürosu, simültane tercümeler konusunda tecrübesi ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Simültane tercüme ile salonda bulunan kişiler aynı anda yapılan tercüme ile toplantıyı kendi dillerinde dinleme olanağını bulur. Simültane tercüme türü, çok dilli olan büyük organizasyonlarda eş zamanlı olarak yapılan tercümelere adını verir. Simültane tercümelerde birçok tercüman kendi dillerinde anlatılan konuları dinleyicilere eş zamanlı olarak tercümesini yaparlar. Bu tercüme türü de bizim işimiz olarak ön plana çıkmaktadır. Bu tercümeler haricinde diğer tercüme türlerinde de hizmetimiz devam etmektedir. Bu tercüme türlerindeki tercüme işlemleri Antalya tercüme büromuzda doğru ve hatasız olarak yapılmaktadır. Bu tercüme türleri şunlardır.

  • Antalya Web sitesi tercüme
  • Antalya Tıbbi ve Medikal tercüme
  • Antalya Teknik Tercüme
  • Antalya Hukuki tercüme
  • Antalya Apostil tercüme
  • Antalya Yeminli tercüme

Bu tercüme türleri de ilave olarak yapılmaktadır. Antalya tercüme büroları içerisinde lider kuruluş olarak hizmet vererek müşterilerin güvenini kazanmayı başarmış durumdayız. 7 gün 24 saat hizmetlerimizi kaliteli ve profesyonel noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeler yapılmaktadır. % 100 güven vermek bir tercüme firması için gurur kaynağı olmaktadır. Uluslararası sözleşmeler yapan Antalya ilindeki firmaların tercüme işlemleri doğru ve kolay olacak şekilde yapılarak güven tazelemeyi başarmaktır. Kendi dil branşlarındaki noter yeminli tercümanlarımız Antalya halkının tercüme işlemlerini kısa sürede çözmeyi başarmaktadır. Antalya ilinde bizimle iletişime geçerek tercüme konularındaki sorunlarınız tecrübeli tercümanlarımız tarafından doğrulayıcı tercümeler yaparak işlerinizin aksamasını önlemiş olmaktadır. Güven vermek her firmanın yapacağı bir iş olmalıdır.

Tavsiye Edilen Yazılar