Şereflikoçhisar Tercüme Bürosu

Şereflikoçhisar tercüme bürosu, tercüme alanında uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Bütün dünya arasında yer alan dillere hizmet veren büromuz ile çalışmak için site içerisinde yer alan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Tercüme yaptırmak istediğiniz; finansal faaliyet raporlarından tutunda diplomalar, ihbarnameler ve hukuki birçok metnin çevirisini yapmaktayız. Dilediğiniz metinlerin çevirilerini de yapmaktayız.

Şereflikoçhisar ilçesine verdiğimiz hizmetlerin yanında Türkiye’nin dört bir yanına çeviri hizmeti vermekteyiz. İhtiyacınıza yönelik olan tüm çeviri işlemleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu çeviri işlemlerini sadece yazılı olarak düşünmeyin. Ayrıca sözlü olarak çeviri hizmetleri de vermekteyiz. Tercüme yaptırmak istediğiniz belgeler ile büromuzu ziyaret edebilirsiniz. Büromuza ziyaret edecek vaktiniz yoksa kargo yolu ile belgelerinizi göndermeniz yeterli olacaktır.

Çeviri yapan personellerimiz noter yeminli olarak çalışmaktadır. Güvenilir ve doğru çeviriler yapan iş disiplinine sahip, sektörde isminden söz ettiren çevirmenlerdir. Tercüman ekibimiz içerisinde başlıca İngilizce, Almanca ve çoğu Avrupa dilini çeviren çevirmenlerimiz çalışmaktadır. Çevirisini yaptırmak istediğiniz dili belirtmeniz yeterli oluyor. Diğer tüm dünya dillerinde sizlere hizmet veririz.

Tercüme aşamaları şöyle gerçekleştirilir;

 • Tercüme yaptırmak istediğiniz belgeleri hakkında büromuz ile iletişime geçmelisiniz. Şereflikoçhisar ya da yakın bir yerdeyseniz her zaman büromuza bekleriz.
 • İletişime geçtikten sonra ilgili belgelerin hangi dile çevrilmesi gerektiğini söyleriniz.
 • Çeviri yapılacak süreyi sizlere çalışanlarımız belirtir.
 • Fiyat konusunda ise sektör içerisinde kısa bir arayış yaparsanız, en uygun fiyatların bizim büromuz tarafından verildiğini görürsünüz.
 • En son olarak belgeler noter tarafından tasdiklenir.
 • 2 adet nüsha olarak hazırlanır, 1 tane noterde bırakılır ve 1 adet sizlere sunulur.

Şereflikoçhisar Yeminli Tercüme

Şereflikoçhisar yeminli tercüme, belgelerinizin çeviri işlemleri yapıldıktan sonra tercümanın ismi yazılır. Çevirinin hangi tarihte yapıldığı yazılır ve 2 nüsha olarak düzenlenmektedir. Bu nüshalardan biri noter onayı aldıktan sonra size verilir. Diğer nüsha ise noterde saklanmaktadır. Yeminli tercüme olarak lisans ve yüksek lisans diplomalarınızın tercüme işlemlerini yapar. Ayrıca;

 • Vergi levhası
 • Pasaport
 • Denklik belgesi
 • Şirket faaliyet belgeleri
 • Uluslararası sözleşmeler

Gibi birçok metnin çeviri işlemlerini yürütmekteyiz. Sadece bunlarla kalmıyoruz sizlerin belirttiği bütün metinlerin tercüme işlemlerinizi hızlı bir şekilde yaparız. Tercümanlarımız ayrıca sözlü olarak çeviri hizmetleri de vermektedir. Ana dilleri gibi akıcı bir şekilde konuşmaktadır. Ayrıca karşı tarafında konuşmalarını doğru bir şekilde sizlere aktarır. Bu işlemlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz bu sektörde, müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizim için önemlidir. Güvenilir bir şekilde hizmetlerimize devam ediyor ve sizlere uygun fiyatlar sunuyoruz. Yıllardır bölgesel olarak çalışmalarımız Şereflikoçhisar ve çeviresinde devam ediyor. Müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde sektör içerisinde en fazla beğeni toplayan büroyuz. Ayrıca sizlere alt yazı tercüme konusunda da hizmet veriyoruz. Tercümesi gerçekleştirilecek evraklarda ise son kez kontroller sağlanır. Bunun yapılması ise hatasız bir şekilde belgenin sizlere sunulmasıdır. Koordinasyon ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde belgenin hazırlanması sağlanır.

Tercüme yapılırken her zaman hatasız bir şekilde yapılması gerekmektedir. Hatalı olabilecek bir durumda sizlerin zor durumda kalacağını bilmekteyiz. Bu nedenle de hatasız ve doğru bir şekilde çeviri yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Çeviri işlemlerimiz genellikle 2 ya da 3 iş günü içerisinde sizlere gönderilmektedir. Ancak acil bir şekilde çeviri işlemleriniz var ise bize belirtmeniz yeterli olacaktır. Tercüme büromuz çerçevesinde çalışan her çalışanımız doğru ve güvenilir bir şekilde çeviri işlemleriniz online bir şekilde yürütülmektedir.

Tavsiye Edilen Yazılar