Nallıhan Tercüme Bürosu

Nallıhan tercüme bürosu, Ankara’nın Nallıhan ilçesinde uzun yıllardan beri tercüme hizmetini sunmaya devam etmektedir. Nallıhan ilçesinde sizler için uygun fiyat üzerinden tercüme hizmetlerini sürdürme amacındadır. Dünya genelinde konuşulan bütün dillerin tercümeleri tercüme firmamızda yapılmaktadır. Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için daima sabit fiyat garantisi vererek kaliteli tercüme tercihlerini sunan firmamız tercüme noktasında kalitenin öncüsü olarak Nallıhan ilçesinde hizmetlerini sürdürmeye devam edecektir.

Size özel tercüme hizmetine devam eden firmamız yeminli tercümanlar eşliğinde Nallıhan halkının tercüme konusundaki sıkıntılarını ortadan kaldırmayı hedef haline getirmiştir. Nallıhan halkının bize vermiş olduğu güven neticesinde hizmetlerimiz uzun süre devam edecektir. Tercüme konusundaki fiyatlarımız müşterilerimizin bütçelerini zorlamayacak şekilde esnek hale getirildi. Tercüme edilen evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercümanın ismi ve tercüme tarihi bulunur. Tercümesi yapılan evraklar editörlerimiz tarafından yeniden kontrol edilir. Kontrol edilen belgeler müşterilerimize teslim edilir. Müşterilerimizin istemeleri doğrultusunda tercüme edilen belgeler kargoyla veya posta ile adreslerine ücretsiz olarak gönderilir.

Tercümesi yapılan evraklar genel olarak iki nüsha halinde hazırlanır. Bu nüshalardan birisi müşteriye teslim edilirken diğer bir nüsha ise tercümeyi yaptıran kişiye teslim edilir. Yeminli ve kaliteli tercümanlarımız tarafından tercüme işlemleri çok kısa bir sürede gerçekleşmektedir. İmza sirküleri, uluslararası sözleşme belgeleri, pasaport belgeleri, evlenme belgeleri, firmaların faaliyet raporları, denklik belgeleri, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası gibi belgelerin tercümeleri yetenekli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılır.

Nallıhan Yeminli Tercüme

Nallıhan yeminli tercüme bürosu Nallıhan ilçesinde tercüme konusunda faaliyetlerine devam etmektedir. Nallıhan halkının tercüme konusunda sıkıntıları olmaktadır. Firmamız bu sıkıntıları gidermek için haftanın 7 günü 24 saat hizmet etmeye devam edecektir. Tercüme konusundaki hizmetlerimiz Nallıhan halkı tarafından takdirle karşılanmaktadır. Dünyanın bütün dillerinde tercüme olanağı sunmaktayız. İstediğiniz dilde tercümeler yapılır. Bu tercümeler yetenekli yeminli tercümanlar ile yapılmaktadır. Yeminli tercüme işlemi bittikten sonra tercüme edilen evraka yeminli tercüman kaşesi vurulur. Bu işlemin yapılma amacı tercümenin Türkiye genelinde geçerli olması amacıyla yapılmaktadır.

Tercümeler genel olarak iki nüshadan oluşmaktadır. Bu nüshalardan biri noterde kalır. Diğer bir nüsha müşteriye teslim edilir. Tercüme edilen evraklar yeniden editörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. İmza sirküleri, evlenme belgeleri, transkript, patent belgeleri, uluslararası sözleşme belgeleri gibi belgelerde yeminli tercümanlarımız tarafından istenilen dilde tercümeleri yapılır.

Nallıhan Yazılı Tercüme

Nallıhan Ankara iline bağlı bir ilçedir. Nallıhan halkının büyük bir kısmı ticaretle uğraşmasından dolayı tercüme işleri oldukça hareketli olmaktadır. Uzun yıllardan beri tercüme alanında Nallıhan’da hizmetlerimiz devam etmektedir. Bu hizmetlerimizin karşılığı vatandaşlarımız arasında takdirle karşılanmaktadır. Dünya genelinde konuşulan dillerin tümünde tercüme işlemlerini kısa süre içerisinde yapmaktadır. Tecrübeli ve yeminli tercümanlarımız ile tercüme hizmetlerimizi başarılı bir şekilde yürütmeye devam etmekteyiz. Yazılı tercüme yasal sorumluluğu bulunan bir tercüme türüdür. Tercüme edilen belgeler iki nüsha olarak düzenlenir. Nüshanın birisi noterde kalır. Diğer birisi müşteriye teslim edilir.

Tercümesi yapılan evraklar üzerinde tercümeyi gerçekleştiren tercümanı adı ve tercüme tarihi bulunur. Tercüme fiyatı konusunda müşterilerimize esneklik sunulmaktadır. Uluslararası sözleşme belgeleri, denklik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri, pasaport belgeleri gibi belgelerde istenilen dilde tercüme edilir. Yeminli tercümanlar tarafından istenilen dilden başka bir dile çevirisi yapılır. Bunların haricinde diğer tercüme türlerinde de tercümeler kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu tercüme türleri,

  • Nallıhan Hukuki tercüme
  • Nallıhan İngilizce tercüme
  • Nallıhan Apostil tercüme
  • Nallıhan teknik tercüme
  • Nallıhan Medikal ve Tıbbi tercüme
  • Nallıhan Web sitesi tercüme
  • Nallıhan Simültane tercüme

Tavsiye Edilen Yazılar