Mamak Tercüme Bürosu

Mamak tercüme bürosu, Ankara’nın Mamak ilçesinde tercüme alanında hizmet vermektedir. Mamak’ta tercüme alanında başarılı bir firma olarak hizmetlerimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir. Firmamız bünyesinde tercüme hizmeti veren noter yeminli tercümanlar bulunur. Tercüme işinin yasal bir sorumluluğu bulunmaktadır. Bu sorumluluğu bilen tercümanlarımız verdikleri hizmetleri en iyi şekilde yapmaya özen göstermektedirler. Yapılan tercüme hizmetleri Mamak ilçesinde bulunan müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Müşterilerimizin bizden menün olmaları yapacağımız hizmetlerin devamı niteliğindedir. Bundan dolayı Mamak’ta kendi alanı ile aynı işi yapan diğer tercüme firmaları ile rekabet halinde olmaktayız.

Tercüme edilen belgelerin üzerinde tercümeyi yapan tercüman arkadaşımızın adı ve tercüme tarihi bulunmaktadır. Tercümesi yapılan belgeler editörlerimiz tarafından yeniden kontrol edilip daha sonra müşterilerimize teslim etmekteyiz. Tercümesi yapılan belgeler genel olarak iki nüsha halinde hazırlanır. Bu nüshalardan biri noterde saklı kalır. Diğer nüsha tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Tercüme firmamız müşterilerimiz dilediklerinde kendileri gelmeyip tercüme sonuçlarını posta yoluyla veya kargo ile ücretsiz olarak teslim alabilirler. Mamak’ta tercüme işleri yapan firmamız, imza sirküleri, şirketlerin faaliyet raporları, nüfus kayıt işlemleri, şirketlerin uluslararası yaptığı sözleşmeler, diploma, pasaport, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, evlilik cüzdanı, denklik belgesi gibi evraklarında tercümelerini yapmaktadır. Tercüme işlemleri yasal bir sorumluluk olarak göz önüne çıkmaktadır. Noter yeminli tercümanlarımız bu sorumluluğu bildikleri için tercüme işlemlerinde çok titiz olmaktadırlar.

Mamak Yazılı Tercüme

Mamak ilçesinde faaliyet gösteren bütün firmaların ve vatandaşların tercüme alanındaki sıkıntıları gidermek amacıyla Mamak ilçesinde haftanın 7 günü 24 saat hizmetlerimizi yapmaktayız. Mamak tercüme bürosu, noter yeminli tercümanlar ile çalışmaktadır. Tercümanlarımızın yapmış oldukları tercümeler editörlerimiz tarafından yeniden incelenir. Tercümesi yapılan evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercümanın adı ve tercüme tarihi yazılı olarak bulunur. Tercümesi yapılan belgeler iki nüsha olarak hazırlanır. Nüshalardan biri noterde saklı kalır. Diğer bir nüsha tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Tercüme işlerini yaptıran müşterilerimiz dilediklerinde büromuza gelmeyip evraklar posta veya kargo yoluyla adreslerine teslim edilir. Mamak’ta faaliyet gösteren firmamız mahkeme kararları, imza sirküleri, evlilik işlemleri, pasaport, ticaret sicil gazetesi, şirketlerin faaliyet raporları, firmaların yapmış oldukları uluslararası sözleşmeler, denklik belgeleri gibi belgeler noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılmaktadır. Tercüme ücretleri konusunda müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak şekilde esneklik yapılmaktadır.

Mamak Yeminli Tercüme

Mamak yeminli tercüme bürosu, Firmaların imza sirküleri, evlilik işlemleri pasaport işlemleri, diploma evrakları, firmaların uluslararası yaptıkları sözleşmelerin belgeleri, ehliyet gibi belgelerin tercümeleri yeminli tercüman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Yeminli tercüme işleri yasal sorumluluğu çok yüksek olan bir tercüme türüdür. Bu sorumluluğun bilincinde olan tercümanlarımız yaptıkları tercümeler konusunda çok hassas olmaktadırlar. Bu hassasiyetlik müşterilerimiz tarafından olumlu karşılanmaktadır. Yapılan tercümeler iki nüsha olarak düzenlenir. Nüshalardan biri noterde kalır. Diğer nüsha ise tercüme yatıran müşterimize teslim edilir. Tercümesi yapılan evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercüman personelimizin ismi ve tercüme tarihi bulunur. Yeminli tercüme tercümanları tarafından istenilen dilden başka bir dile tercümeleri yapılır. Tercüme edilen evrakların teslimi durumunda istenildiği zaman kargo veya posta yoluyla müşterilerimizin adreslerine gönderilir. Bunların haricinde tercümesi yapılan diğer tercüme türleri bulunmaktadır. Bu tercüme türleri şunlardır.

  • Mamak Web sitesi tercüme
  • Mamak Apostil tercüme
  • Mamak İngilizce tercüme
  • Mamak Hukuki tercüme
  • Mamak Medikal ve Tıbbi tercüme
  • Mamak Teknik tercüme
  • Mamak Simültane tercüme

Bu tür tercümeler de firmamızda bulunan tercümanlarımız tarafından doğru olacak şekilde tercüme edilir. Müşterilerimizin bizden menün olmaları başarılarımızın devamı olarak görülür.

Tavsiye Edilen Yazılar