Kalecik Tercüme Bürosu

Kalecik tercüme bürosu, Ankara ilinin ilçelerinden biri olan Kalecik ilçesindeki vatandaşların tercüme konusunda yaşamakta olan çeviri sorunlarını ortadan kaldırmak için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kalecik ilçesinde bulunan bireysel ve kurumsal firmaların tercüme sorunlarını çözmek amacıyla güvenli kaliteli hizmetlerimize devam etmekteyiz. Uzun yıllardır tercüme sektöründe hizmetlerimiz devam etmektedir Kalecik halkının tercüme konusunda bize göstermiş oldukları teveccüh ile hizmetlerimiz uzun yılar daha devam edecektir. Dünyanın bütün dillerinde çevirilerimiz bulunmaktadır. Çeviri işlemleri yetenekli, bilgili tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercüme fiyatları konusunda da müşterilerimize esneklik yapmaktayız.

Yapılan tercümeler editörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Tercüme edilen evrakların üzerlerinde tercümeyi yapan tercüman personelimizin ismi ve tercüme edilen tarih yer almaktadır. Tercümesi yapılan evraklar genellikle 2 nüsha olarak yapılmaktadır. Bu nüshaların birisi tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Diğer bir nüsha ise noterde kalır. Tercüme işleri bilgiye ve tecrübeye dayanır. Bu tecrübe ve bilgi bizimle çalışan tercüman arkadaşlarımızda bulunmaktadır. Kalecik ilçesinde Kalecik halkının tercüme konusunda bize gösterdiği ilgi devam ettiği sürece Kalecik’te hizmetlerimiz durmadan devam edecektir.

Tercüme firmamız, pasaport, evlenme belgeleri, şirketlerin faaliyet raporları, uluslararası sözleşme belgeleri, ticaret sicil gazetesi gibi belgelerin tercümelerini itina ile yapmaktadır.

Kalecik Yazılı Tercüme

Kalecik ilçesinde hizmet vermeye devam eden firmamız dünya genelinde konuşulan bütün dillerin çevirilerini doğru olacak şekilde yapmaktadır. Yazılı tercüme yasal sorumluluğu yüksek olan bir tercüme türüdür. Bu sorumluluğu bilen tercüman arkadaşlarımız tercüme işlerini bu sorumluluk ile yapmaktadır. Bünyemizde bulunan tercümanlarımız yeminli, bilgili ve tecrübeli tercümanlar olmaktadır. Kalecik çeviri bürosu olarak, Kalecik halkının yazılı çeviri işlemlerinde yanında olmaktan gururluyuz. Her çeşit tercüme konusunda Kalecik halkı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercümesi yapılan evraklar editörler tarafından kontrol edilip müşterilerimize teslim edilmektedir. Tercüme yapılan evraklar 2 nüsha olarak düzenlenir.

Müşterilerimiz istemeleri durumunda tercüme edilen evraklar kargo yoluyla adreslerine gönderilir. Tercüme konusunda tecrübeli olan firmamız firmaların faaliyet raporları, ehliyet belgeleri, evlenme işlemleri, ticaret sicil gazetesi, pasaport belgeleri, Uluslararası yapılan sözleşme evrakları, imza sirküleri, diploma ve denklik belgesi gibi evraklarında tercümelerini kolay bir şekilde yapmaktadır. Firmamız Kalecik ilçesinde yazılı tercüme sektöründe hizmetini sürdürmektedir.

Kalecik Yeminli Tercüme

Kalecik yeminli tercüme bürosu, Kalecik ilçesinde bütün dillerin çevrisinde hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Firmamız bünyesinde hizmet veren yeminli tercümanlarımız tercüme konusunda oldukça titiz davranmaktadırlar. Çevirisi yapılacak belgenin orijinalliğine çok önem verirler. Çeviri konusunda bütün hassasiyeti göstermede çaba sarf ederler. Yeminli tercüme, yapılan çeviri işinin bitmesinden sonra belgeleri yeminli tercüman kaşesi ile kaşelenir. Bu işlem resmi olarak kabul görür. Yeminli tercüman kaşesi vurulan belgeler Türkiye’nin her tarafında geçerlidir.

Yapılan tercümeler editörlerimiz tarafından kontrolden geçirilir. Kontrolü yapılan belgeler müşterimize teslim edilir. Müşterilerimiz dilediklerinde tercüme edilen evraklar adreslerine gönderilir.  Tercümesi yapılan belgeler iki nüsha olarak hazırlanır ve nüshanın biri noterde kalır. Diğer nüsha ise tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Yeminli tercümanlara ihtiyacınız olması durumunda haftanın 7 günü 24 saat Kalecik halkının yanındayız. Tercüme ücreti konusunda müşterilerimize bütün kolaylıklar sunulur. Bu tercüme türleri haricinde diğer tercüme türlerinde de çeviriler yapılmaktadır. Konularına göre farklı olan bu tercüme türleri sırayla şunlardır. Kalecik İngilizce tercüme, Kalecik Medikal ve Tıbbi tercüme, Kalecik Simültane tercüme, Kalecik Hukuki tercüme, Kalecik Web sitesi tercüme, Kalecik teknik tercüme türlerinde de çeviriler yapmaktadır. Bu tercüme türlerindeki çevirilerimiz için Kalecik halkının hizmetindeyiz. Bu hizmetlerimiz tüm hızıyla devam edecektir.

Tavsiye Edilen Yazılar