Gölbaşı Tercüme Bürosu

Gölbaşı tercüme bürosu, uzun yıllardır tercüme sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ekibimizde bulunan 100 den fazla yazılı ve sözlü tercümanlar ile profesyonel yeminli ve noter onayı almış tercüme işleri için sizin hizmetinizdeyiz. Bütün hukuki, ticari gibi kişisel tercümeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapılan tercümeler müşterilerimizin adreslerine posta veya kargo ile gönderilmektedir. Dünya dillerinin tümünde Gölbaşı ilçesinde tercüme konusunda hizmetler vermekteyiz.

Tercümesi yapılan evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercüman arkadaşımızın ismi ve tercüme tarihi yer alır. Tercümesi yapılmış konular yeniden editör arkadaşlarımız tarafından incelenir. İnceleme yapıldıktan sonra tercümesi yapılan evraklar müşterilerimize kargo veya posta ile gönderilir. Tercümesi yapılan evraklar iki nüsha olarak düzenlenir. Bunlardan bir nüshası noterde kalır. Diğer bir nüshası ise tercümeyi yapan müşterimize teslim edilir. Müşterilerimizin güveni sayesinde Gölbaşı ilçesinde aranan tercüme bürosu olarak görülmekteyiz. Tercüme konusunda hizmet veren tercüman arkadaşlarımız noter yeminli tercümanlardan oluşmaktadır. Şirketlerin faaliyet raporları, imza sirküleri, firmaların uluslararası yapmış oldukları anlaşmalar gibi belgeler noter yeminli tercüman ekibimizle tercümeleri yapılmaktadır.

Gölbaşı Yeminli Tercüme

Gölbaşı yeminli tercüme olarak hizmetlerine devam etmektedir. Yeminli tercümesi yapılan belgeler daha sonra yeminli tercüman kaşesi ile onaylanır. Kaşelenen evraklar Türkiye’nin her yerinde geçerlidir. Yeminli pasaport tercümeleri, diploma tercümeleri, transkript tercümesi, yeminli kılavuz tercümeleri, sağlık raporu, ihale evrakları, imza sirküleri, firmaların faaliyet raporları, Yeminli kira sözleşmesi, vekaletname tercümesi, uluslararası sözleşmelerin tercümesi gibi belgelerin tercümeleri noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümesi yapılmaktadır.  Yeminli tercümanlara ihtiyacınız olması durumunda bizimle iletişime geçerek tercüme konusunda geniş bir bilgi sahibi olursunuz. Her türlü yeminli olan tercümanlık ile yeminli çeviri işleriniz için Gölbaşında bulunmaktayız. Haftanın 7 günü 24 saat hizmetimiz sürmektedir.

Gölbaşı Noter Onaylı Tercüme

Noter onaylı tercüme, yapılmış tercüme işleminin ardından belgeler yeminli tercüman kaşesi ile onaylanmasından sonra noter tarafından onaylanmış olarak kabul edilir. Tercümesini yaptığımız bütün evraklar Türkiye’nın her tarafında geçerlidir. Tercümesi yapılan evraklar üzerinde tercümeyi yapan yeminli tercümanımızın ismi ve tercüme tarihi bulunur. Tercümesi yapılmış evraklar genel olarak iki nüsha olarak düzenlenir. Düzenlenen evrakın bir nüshası tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Diğer bir nüsha ise noterde saklı kalır. Gölbaşı tercüme bürosu, pasaport, imza sirküleri, Emeklilik işlemleri, sağlık raporlarının tercümesi, uluslararası yapılan sözleşmelerin tercümeleri, noter onayı alan ihale evrakları, ticaret gazetesi, kılavuz tercümesi, vekaletnamelerin tercüme işlemleri, kira sözleşmelerin tercümesi, sabıka kaydı tercümesi, bekarlık belgesi tercüme işlemleri, vasiyetname tercümeleri gibi evrakların tercümeleri profesyonel tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir. Tercümesi yapılan evraklar müşterilerimiz istemeleri durumunda adreslerine ücretsiz posta veya kargo ile gönderilir. Dünya genelinde konuşulan bütün dillerin tercümeleri kolay bir şekilde güvenli olarak yapılmaktadır. Çeviri işlemleriniz için Gölbaşında bulunmaktayız. Bu tercümelerin dışında diğer tercüme türleri konusunda da tercümanlarımız tarafından tercümeler yapılmaktadır. Bu tercüme türleri ise şunlardır.

  • Gölbaşı yazılı tercüme işlemleri
  • Gölbaşı sözlü tercüme işlemleri
  • Gölbaşı Medikal ve Tıbbi tercüme işlemleri
  • Gölbaşı Akademik Tercüme işlemleri
  • Gölbaşı Simültane Tercüme işlemleri
  • Gölbaşı Web sitesi tercüme işlemleri

Bu belgelerinde tercümeleri tercüman arkadaşlarımız tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Gölbaşı ilçesinde tercüme ücreti olarak belgelerin uzunluk durumuna ve çevirinin yapılacağı dile göre değişmektedir. Bu nedenle en doğru yanıtları almanız için Whatsap hattından iletişime geçebilirsiniz. Tercümesini yapmakta olduğunuz bir dili diğer bir dile tercümesi yapılır. Tercüme edilen evraklar editörler tarafından kontrol edildikten sonra müşterilerimize teslimi güvenli bir şekilde yapılır.

Tavsiye Edilen Yazılar