Etimesgut Tercüme Bürosu

Etimesgut tercüme bürosu, farklı dillerde tercüme işlemlerini noter yeminli tercümanları aracılığıyla yapmaktadır. Etimesgut’ta tercüme konusunda kapsamlı bir çeviri olanaklarını müşterilerine sunmaktadır. Noter onaylı tercümanlarımızın hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler.  Tercümesini yaptırmak istediğiniz belgeyi bize Whatsap veya e-posta ile bize gönderin belgeleriniz tercüme edilip adresinize kargo ile gönderelim. Dünya genelinde konuşulan bütün dillerin tercümeleri yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümesi yapılan evrak üzerinde tercümeyi yapan tercümanın adı ve tercüme tarihi yer alır. Çeviri yapıldıktan sonra editörlerimiz tarafından yeniden kontrol edilir.

Tercümesi yapılan evraklar genel olarak 2 nüsha halinde düzenlenmektedir. Nüshanın birisi noterde kalır. Diğer nüsha tercümeyi yaptıran kişiye teslim edilir. Etimesgut’a tercüme işlerini yapan firmamız, şirketlerin uluslararası sözleşmelerini, imza sirküleri, evlenme işlemleri, şirketlerin faaliyet raporları, nüfus cüzdanı işlemleri, konsolosluk işlemleri gibi evrakların tercümeleri yapılır.

Etimesgut Yeminli Tercüme

Etimesgut yeminli tercüme bürosu, bütün tercüme taleplerini karşılamak amacıyla bünyesinde bulundurduğu noter yeminli tercümanlar ile hizmetlerini sürdürmektedir. Yeminli tercüme belgelerin kullanılacağı kurumların isteklerine göre, noter yeminli tercümanlar görevlendirilir ve tercümeleri yapılır. Yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilen belgeler yeniden kontrolleri yapılarak müşterilerimize teslim edilir. Tercüme edilen evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercümanın ismi ve tercüme yapılan tarih bulunur. İmza sirküleri, evlenme işlemlerinin tercümeleri, nüfus kayıt işlemleri, firmaların uluslararası yaptığı sözleşmeler, firmaların faaliyet raporları gibi belgeler yeminli tercümanlar tarafından tercümesi yapılır. Etimesgut’ta ihtiyacınız olan her türlü çeviriler konusunda destek alabilirsiniz. Profesyonel tercüme ekibimizle tercüme hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Büromuzda bulunan yeminli tercümanlar deneyimlerini ve kendi alanlarındaki başarılı hizmetleriyle müşterilerimize ışık olmaya devam edecektir.

Etimesgut Yazılı Tercüme

Etimesgut tercüme bürosu, firmaların faaliyet raporları, broşürler, mahkeme kararları, tıbbi kitaplar, firmaların ticari sözleşmeleri, İmza sirküleri, emeklilik belgeleri, şirketlerin patent belgeleri, nüfus cüzdanları gibi belgelerin noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeleri doğru bir şekilde yapılmaktadır. Yazılı tercüme yasal sorumluluğu yüksek olan bir tercüme türüdür. Tercümanlarımız istenilen dilden başka bir dile tercümeleri yapmaktadır. Etimesgut halkının tercüme konusundaki sorunlarını anında çözmede tek tercüme firması olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmış bulunuyoruz. Tercüme edilen belgeler genel olarak 2 nüsha halinde hazırlanır. Nüshalardan biri noterde kalır, diğer nüsha ise tercüme yaptıran kişiye teslim edilir. Tercüme edilen evrak üzerinde tercümeyi yapan yeminli tercüman arkadaşımızın ismi ve tercüme yapılan tarih yer almaktadır. Tercüme büromuz Etimesgut halkının tercüme işlemlerini yapmak için bizimle iletişime geçebilirler.

Müşterilerimizin bütçesin sarsmayacak şekilde tercüme ücretleri konusunda müşterilerimize kolaylıklar sunmaktayız. Tercüme fiyatları genel olarak tercüme edilecek dile ve tercümenin uzunluğuna göre değişmektedir. Tercüme işlemleri konusunda tecrübelerimizi kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu tercüme işlemleri haricinde diğer tercüme türleri konusunda da çevirileri yapılmaktadır. Büromuzun yapmış olduğu tercüme türleri şunlardır.

  • Etimesgut Apostil Tercüme işlemleri
  • Etimesgut Hukuki Tercüme işlemleri
  • Etimesgut İngilizce Tercüme işlemleri
  • Etimesgut Teknik Tercüme işlemleri
  • Etimesgut Simültane Tercüme İşlemleri
  • Etimesgut Web sitesi Tercüme işlemleri
  • Etimesgut Tıbbi ve Medikal Tercüme işlemleri

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tercüme türleri Etimesgut tercüme büromuz tarafından tercüme edilmektedir. Etimesgut ilçesinde tercüme konusunda sıkıntılar yaşayan müşterilerimize fiyat konusunda da kolaylıklar sunmaktayız. Dünya genelinde konuşulan birçok dil bulunmaktadır. Ülkeler arası ticari işler ve öğrencilerin eğitim amacıyla başka ülkelere gitmeleri birçok belgelerin tercümesinin yapılmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı tercüme işlemleri önem kazanmaktadır. Kişilerin ve firmaların birçok belgeleri tercüme yapılmasına gerek duyulmaktadır. Bunun önemini bildiğimiz için Etimesgut ve çevresinde yaşayan müşterilerimizi beklemekteyiz.

Tavsiye Edilen Yazılar