Çanakkale Tercüme Bürosu

Çanakkale tercüme bürosu, Çanakkale ilinde noter onaylı olarak tercüme işlemleri yapan tercüme bürosudur. Metropol tercüme olarak yüksek lisans, lisans, evlilik cüzdanı, vergi levhası, denklik belgesi, pasaport işlemleri, şirketlerin faaliyet belgeleri, vergi levhası, uluslararası yapılan sözleşmeler, nüfus cüzdanı, ticaret sicil gazetesi gibi belgelerin noter onaylı yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeleri kolay bir şekilde doğru olarak yapılır. Çanakkale tercüme yeminli büromuz tarafından yapılan tercümeler üzerinde tercümeyi yapan tercümanımızın ismi ve yapılan tercüme tarihi yazılır. Yapılan tercümeler 2 nüsha olarak hazırlanır. 2 nüsha olarak hazırlanan tercüme bilgilerinden bir adedi tercüme yaptıran kişiye teslim edilir, diğer bir nüsha ise noterde saklı kalması için notere verilir.

Çanakkale bürosu profesyonel tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Çanakkale bürosu, Çanakkale ve ilçelerinde tercüme işlemlerinde hizmetlerini kolay bir şekilde yapmaktadır. Çanakkale tercüme bürosu yeminli tercümanları ile müşterilerimizin hizmetini en iyi şekilde yapamaya devam edecektir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi daha iyi hizmetler vermemize ve daha ilerilerde hizmet vermemize olanak sağlayacaktır. Çanakkale tercüme büromuz 7 gün 24 saat Çanakkale halkının tercüme işlemlerinde hizmetlerini vermeye devam edecektir.

Çanakkale Apostil Tercüme

Çanakkale tercüme büromuz, apostil tercümeler konusunda; diploma, ÖSYM belgesi, aile nüfus kayıt örneği, transkript gibi belgeler daha önceleri valilik ve kaymakamlıklar tarafından apostil onayı verilirdi. Bu belgelere apostil onayı verildikten sonra başka bir ülke içerisinde yasal olarak kullanılır. Apostil onay işlemleri konusunda Çanakkale tercüme bürosu hizmetin en iyisini vermeye devam edecektir. Çanakkale bürosu, Çanakkale ili ve ilçelerinde apostil tercüme konusunda hizmet vermektedir.

Çanakkale İngilizce Tercüme

İngilizce dili birçok dünya ülkelerinde kabul görmüş bir dildir. Bundan dolayı çeviri işlemlerinde hatalar affedilemez. Noter yeminli tercümanlarımız ile Çanakkale tercüme büromuz, İngilizce dilinde çeviriler yaparak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmışlardır. Çanakkale tercüme büromuz diğer dillerdeki belgeleri İngilizce diline tercüme ettikleri gibi, İngilizce dilinde olan belgeleri diğer dillere çeviri yapmaktadırlar. Çanakkale tercüme büromuz Çanakkale ili ve ilçelerinde profesyonel noter yeminli tercümanları ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Çanakkale tercüme büromuz tecrübeli ve noter onaylı tercümanları ile diğer tercüme türleri konusunda hizmetlerine devam etmektedir. Diğer tercüme türleri ise şunlardır.

Hukuki Tercüme: Çanakkale tercüme büromuz, tercüme konusunda kanun ve yönetmelikler, hukuki yazışmalar, mahkeme kararları, patent başvuruları, ihbarnameler, medeni hukuku gibi belgelerin tercümesi güvenli olarak yapılmaktadır.

Teknik Tercüme: Çanakkale tercüme büromuz, teknik tercüme denilince TSE belgeleri, İSO-CE belgeleri ve makine katalogları gibi belgelerin tercümesini yapar.

Tıbbi ve Medikal Tercüme: Tıbbi tercüme denilince akla ilk gelen medikal cihazların tanıtımında hazırlanan broşürlerin tercümesini yapmaktır.

Simültane Tercüme: Çok dilli olan ve büyük sorumluluk alan bir tercüme türüdür. Büyük organizasyonlarda eş zamanlı yapılan tercüme olarak karşımıza çıkar. Anlatılan konuları aynı anda dinleyicilere aktarmaktır.

Web Sitesi Tercüme: Çanakkale tercüme büromuz, internetin yaygın hale gelmesiyle bulunduğunuz il ve ülkeyle sınırlı olmayacak şekilde ürünlerinizi birçok ülkede tanıtmak için hazırlanan belgelerin tercümesi olarak göz önünde bulunur.

Yazılı Tercüme: Çanakkale yeminli tercüme olarak, yeminli tercümanlar ile yasal sorumluluğu yüksek olan bir tercüme türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Çanakkale yeminli tercüme büromuz, istenilen dilden başka bir dile tercümesi profesyonel tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tıbbi kitaplar, broşürler gibi evraklar tercüme edilmektedir.

Yeminli Tercüme: Yasal sorumluluğu bulunan ve hata affetmeyen bir tercüme türüdür. Çanakkale tercüme büromuzda hizmet veren noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir. Transkript, şirketlerin faaliyet raporları ve buna benzer belgeler tercüme edilmektedir.

Tavsiye Edilen Yazılar