Ankara Tercüme Bürosu

Ankara tercüme bürosu, Dünya genelinde konuşulan ve kullanılan bütün dillerin tercümelerini kolay bir şekilde yapmaktadır. Bütün dillerde, uygun fiyat tarifesiyle Ankara halkına tercüme konusunda yardımcı olmaktayız. Hedef olarak, bireysel müşterilerimizin yanında milli ekonomimize katkı sağlayan kurum ve şirketlerin yazılı ve sözlü bütün noter onayı alınmış tercüme büromuz tercüme konusunda bütün ihtiyaçları eksiksiz olarak yapmaktadır. Türkiye’nin ve Ankara’nın neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakın olmaktayız. Tercüme büromuz, temel ilkesi olarak bilgi güvenliğine çok önem vermektedir. Gizlilik konularına çok önem verdiğimizden dolayı müşterilerimizin bilgileri üçüncü şahıslara asla bildirilmez. Tercüme yapılacak belgeleriniz bize whatsap veya eposta üzerinden gönderebilirsiniz. Daha sonra müşteri temsilcilerimiz fiyat konusunda hemen size cevap verecektir. Fiyat teklifi konusunda anlaşma sağlandıktan sonra hemen belgelerinizin tercümesi yapılmaya başlanır.

Haftanın 7 günü 24 saat Ankara halkının tercüme işlemlerinde hizmete hazırız. Noter onaylı büromuzda noter yeminli tercüman elemanlarımız tercüme konusundan yaptıkları hassasiyetleri önemlidir. Tercüme edilen belgeler üzerinde tercümeden tercümanımızın adı ve tercüme tarihi yazılıdır. Tercüme edilen belgeler 2 nüsha olarak düzenlenmekte, bu nüshalardan biri tercüme sahibine verilirken diğer nüsha ise noterde kalmaktadır.

Ankara Yeminli Tercüme

Ankara tercüme bürosu olarak talep edilen işlerde noter yeminli tercüme arkadaşlarımız ihtiyaç duyduğunuz dillerde yazılı veya sözlü olarak tercümeleri yapmaktadır. Yasal mevzuat şartlarını yerine getiren her Türk vatandaşı yeminli tercüman olabilmektedir. Diğer yandan ofis programlarını da çok iyi bilmesi gerekir. Bundan dolayı biz kaynak metni şekil yönünden de koruma yaparak müşterilerimize bu anlamda kalite ve güveni sunmaktayız. Yabancı kişilerin mülk alım ve satımlarında tapu müdürlükleri genel olarak yeminli tercüman istemektedirler. Tercüme büromuz bu konularda da müşterilerimize yardımda bulunmaktayız.

Bunun haricinde nikah, noter işlemleri, yabancı kişilere araç alım ve satımı, firmaların faaliyet raporları gibi belgelerin tercümeleri profesyonel tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercüme konusunda yoğun istekler İngilizce, Arapça, Almanca, Farsça, Rusça, Felemenkçe, Fransızca dillerinden olmakta ve biz bu dillere kolay bir şekilde tercüme etme olanağını sunmaktayız. Bu dillerin dışında kalan dillerinde tercümeleri tercüman arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümanlar tarafından yapılan tercümeler daha sonra tercüme editörleri tarafından incelenir.

Ankara Tercüme Hizmetlerimiz

Ankara tercüme bürosu Ankara ilinde ve ilçelerinde 24 saat hizmet vererek müşterilerimizin tercüme konularındaki sıkıntılarını ortadan kaldırmaktayız. Ankara tercüme hizmetlerimiz şunlardır.

  • Noter onayı işlemleri
  • Bütün dillerde sözlü veya yazılı yeminli tercüme işlemleri
  • Akademik, tez tercümeleri, makale çevirileri
  • Tapu müdürlükleri için yeminli tercüman desteği sağlamak
  • Noter işlemleri, nikah gibi resmi olan işlerde yeminli tercüman desteği vermek
  • Yabancılarla olan evlilik işlemlerinde yeminli tercüman desteği sağlamak
  • Adli makamlara mütercim desteği sağlamak
  • Noter onay işlemleri
  • Apostil onayı verme
  • Konsolosluk işlemlerinde elçilik onayları

Ankara yeminli tercüme büromuz, Dünya genelinde konuşulan dillerin hepsinde tercüme hizmeti doğru olarak yapılmaktadır. Tercüme büromuz müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizle uzun yıllar birlikte çalışmayı hedef haline getirmişizdir. Müşterilerimize güven vermek birinci önceliğimiz olmaktadır. Hedef olarak yalnızca ülkemizde değil bütün dünyada müşterilerimize tüm dünya dillerinin tercümeleri konusunda yardımcı olmaktır. Yüzlerce ülkenin bulunduğu dünyamızda günümüzde tercüme hizmetleri yaygın hale gelmiştir. Ülkeler arasında yapılar ticaret, eğitim ve iş projeleri için tercümelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tercüme ihtiyaçlarını tercüme büromuz tecrübeli noter yeminli tercümanlarımız ile karşılamaktayız. Güvenliği ispatlanmış olan Ankara tercüme büromuz tercümanlık işinin bir parçası haline gelen tercüme işlemlerinde başarılarını daima yüksek tutmayı amaç haline getirmiştir.

Tavsiye Edilen Yazılar