Bala Tercüme Bürosu

Bala tercüme bürosu Ankara’nın Bala ilçesinde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz yetenekli noter yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bala ilçesinde bulunan vatandaşlarımızın tercüme alanındaki sıkıntılarını tercüme büromuz gidermektedir. Dünya dillerinin bütününde tercüme işlemlerimiz kaliteli güvenli ve yeminli tercümanlarımız tarafından yapılır. Dünya genelinde tercümeler artık zorunlu hale gelmiştir. Yurdumuzda da tercüme konusunda birçok firma bulunmaktadır. Bala tercüme bürosu bu firmalar içerisinde güven vererek liderlik durumuna geldi. Tercüme edilen evrakların üzerinde tercüme edilen tarih ve tercümeyi gerçekleştiren tercüman arkadaşımızın ismi yer almaktadır. Tercüme edilen evraklar editörlerimiz tarafından kontrolleri yapılır ve daha sonra müşterimize teslim edilir.

Tercüme yapılan evraklar genel olarak iki nüsha halinde düzenlenmektedir. Bu nüshaların birisi noterde kalır. Diğer bir nüshası ise tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Müşterilerimiz dilediklerinde tercüme edilen evraklar kargo veya posta ile adreslerine gönderilir. Bala ilçesindeki tercüme hizmetleri haftanın 7 günü 24 saat devam etmektedir. Acil olan tercüme işleri için bizimle iletişime geçerek gerekli olan bilgilendirmeler yapılır. Tercüme konusundaki ücretler makul bir seviyede olmaktadır. Müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak şekilde olmaktadır. Tercüme firmamız şirketlerin imza sirküleri, pasaport belgeleri, denklik belgeleri, uluslararası sözleşmeler, firmaların faaliyet raporları, diploma, evlenme belgeleri, ticaret sicil gazetesi, patent belgeleri, ticari sözleşmeler gibi evraklar tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılır.

Bala Yeminli Tercüme

Bala yeminli tercüme bürosu, Bala ilçesinde uzun süreden beri hizmetlerini sürdürmektedir. Bala halkının tercüme konusundaki sıkıntılarını gidermede lider firma olarak hizmetlerimiz devam ediyor. Dünya genelinde konuşulan dillerin tümü tercüme edilir. Tercüme edilen belgelerin üzerinde tercümeyi yapan tercüman arkadaşımızın ismi ve tercüme edilen tarih yer alır. Tercüme edilen evraklar editörlerimiz tarafından kontrol edilir. Tercüme edilen evraklar iki nüsha olarak düzenlenir. Nüshalardan birisi noterde kalır. Diğer nüsha ise tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Müşterilerimizin istemeleri durumunda adreslerine tercüme edilen evraklar kargo ile teslim edilir. Tercüme işlemleri çok hızlı ve doğru olacak şekilde yapılmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat hizmetler devam etmektedir. Firmaların faaliyet raporları, imza sirküleri, nüfus cüzdanları, evlenme belgeleri, uluslararası sözleşmeler, patent belgeleri, emeklilik belgeleri ticaret sicil gazetesi belgeleri gibi belgeler tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılır. Yeminli tercüme yasal sorumluluğu yüksek olan bir tercüme türüdür.

Bala Yazılı Tercüme

Dünya üzerinde yüzlerce devlet bulunmaktadır. Bu devletlerin her biri ayrı bir dil kullanmaktadır.  Bu nedenle de yapılan sözleşmeler, öğrencilerin eğitim görmeleri gibi işler için başka ülkelere gitmeleri durumlarında birçok belgeler doldurulmaktadır. İş amaçlı ve eğitim amaçlı ülke ziyaretlerinde birçok belgeyle karşılaşırız. Bu belgelerin tercüme edilmeleri gereklidir. Dünya genelinde konuşulan bütün dillerin tercümeleri yetenekli, bilgili tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercüme edilen belgeler üzerinde tercümeyi yapan tercüman personelimizin ismi ve tercüme tarihi yer alır. Tercüme edilen belgeler tekrar editörlerimiz tarafından kontrol edilir. Tercümesi yapılan belgeler genel olarak iki nüsha halinde düzenlenir. Nüshalardan birisi noterde saklı kalır. Diğer bir nüsha ise tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Müşterilerimiz gerek görmeleri durumunda tercüme evrakları adreslerine kargo ile ücretsiz olarak gönderilir.

Firmaların uluslararası yaptıkları sözleşmelerin belgeleri, evlenme belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri faaliyet raporları, ehliyet belgeleri, emeklilik belgeleri gibi belgeler de tercüme edilmektedir. Bu tercüme türleri dışında bulunan diğer tercüme türlerinde bulunan belgelerin tercümeleri yapılmaktadır. Bu tercüme türleri şunlardır.

  • Bala İngilizce tercüme
  • Bala Web sitesi tercüme
  • Bala Apostil tercüme
  • Bala Hukuki tercüme
  • Bala Teknik tercüme
  • Bala Medikal ve Tıbbi tercüme
  • Bala Simültane tercüme

Tavsiye Edilen Yazılar