Akyurt Tercüme Bürosu

Akyurt tercüme bürosu, Ankara’nın Akyurt ilçesinde noter yeminli tercümanlarıyla tercüme konularında hizmet sunmaktadır. Tercüme konularında deneyim sahibi olmuş tercümanlarımız haftanın 7 günü 24 saat hizmetlerini aksatmadan sürdürmeye devam etmektedir. Güvenilir tercüme hizmetleri ve uygun fiyatlar ile firmamız kesinlikle müracaat edilmesi gereken ilk adrestir. Yıllardan beri yaptığımız bölgesel çalışmalar ile müşterilerimizin beğenisiyle karşılaşmış olduk. Yazılı ve sözlü tercüme konularında çok deneyimli, başarılı tercümanlarımız görev başındadır.

Bütün dünya dillerinde tercümeler anında doğru olacak şekilde yapılır. Alt yazı tercüme konusunda da uzman kadromuz hazır vaziyettedir. Tercüme edilen evraklar üzerinde tercümeyi yapan tercümanın adresi ve tercüme edilme tarihi bulunur. Tercüme edilen belgeler deneyimli editörlerimiz tarafından yeniden kontrol edilir. Kontrolden geçen tercümeler daha sonra müşterilerimize teslim edilir. Tercüme edilen evraklar genellikle 2 nüsha halinde düzenlenir. Nüshalardan biri tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Diğer nüsha ise noterde saklı kalır. Müşterilerimiz istedikleri zaman tercüme edilen evraklar ücretsiz olarak posta veya kargo ile adreslerine gönderilir. Firmamız şirketlerin uluslararası olarak yapmış oldukları sözleşmeler, imza sirküleri, evlenme belgeleri, pasaport evrakları, firmaların faaliyet raporları, ticaret sicil gazetesi evrakları, diploma, emeklilik belgeleri, ehliyet belgeleri, yabancılarla yapılan alım ve satım belgeleri gibi evrakların tercümeleri deneyimli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapılır. Akyurt ilçesinde tercüme konusunda tek adres olarak müşterilerimiz bizi tercih etmektedirler.

Akyurt Yeminli Tercüme

Akyurt yeminli tercüme bürosu, Akyurt ilçesinde en önemli güvenilir, tecrübeli ve işinin uzmanı olan tercüme firması olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Yeminli tercüme yasal sorumluluğu çok yüksek olan bir tercüme türüdür. Yeminli tercüme diğer tercümelerden farklı olarak karşımıza çıkar. Çok hassas ve hata istemeyen bir tercüme türüdür. Noter huzurunda yapılan ve orijinal metne bağlı kalınması, tercümelerin türünde gizlilik ve güvenirlik önemlidir. Yeminli tercümesi yapılan belgelerde yeminli tercüman kaşesi olmasından dolayı resmiyet özelliğini alır. Yeminli tercümelerde belgenin orijinal özelliğine bağlı kalınması zorunludur. Tercümesi yapılan evraklar yeniden editörler tarafından kontrol edilir. Tercüme evrakları üzerinde tercümeyi yapan tercümana ait isim ve tercüme tarihi bulunur. Tercümeler genel olarak iki nüsha halinde yapılır. Nüshalardan biri tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Diğer nüsha noterde kalır. Tercüme firmamız şirketlerin imza sirküleri, pasaport işlemleri, uluslararası yapılan sözleşmelerin belgeleri, evlenme belgesi, firmaların faaliyet raporları gibi belgeler tercüme edilerek müşterilerimize teslim edilir.

Akyurt Yazılı Tercüme

Akyurt tercüme bürosu, Akyurt ilçesinin aranan tercüme bürolarından biridir. Tercüme alanındaki yaptığımız kaliteli doğru tercümeler Akyurt’lu müşterilerimiz tarafından olumlu olarak bulundu. Müşterilerimizin memnun olması bizim yapacağımız hizmetlerin daha iyi olmasına neden olacaktır. Kaliteli, doğru ve güvenilirlik ilkesi ile yola çıkmış bulunmaktayız. Dünya genelinde konuşulan bütün dillerde tercümeler profesyonel tecrübeli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tercümesi yapılan evraklar genellikle iki nüsha halinde hazırlanır. Bu nüshalardan birisi noterde kalır. Diğer nüsha ise tercümeyi yaptıran müşterimize teslim edilir. Tercümesi yapılan evrak üzerinde tercümeyi yapan tercüman arkadaşımızın ismi ve tercüme tarihi yer alır. Müşterilerimizin istemeleri durumunda tercüme evrakları müşterilerimizin adreslerine ücretsiz olarak gönderilir. Tercüme ücretleri konusunda müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak şekilde esneklik yapmaktayız. Firmamız bu tercüme türleri dışında diğer tercüme türlerinde de tercümanlarımızın katkılarıyla tercümeler yapılmaktadır. Bu tercüme türleri şunlardır.

  • Akyurt İngilizce tercüme
  • Akyurt Web sitesi tercüme
  • Akyurt teknik tercüme
  • Akyurt Apostil tercüme
  • Akyurt Medikal ve Tıbbi tercüme
  • Akyurt Simültane tercüme

Akyurt ilçesinde bulunan tecrübeli tercüme firmamız bu tercüme türlerinde de tercümeleri başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Tavsiye Edilen Yazılar