Çankırı Tercüme Bürosu

Çankırı tercüme bürosu, Çankırı ilinde noter onaylı olarak tercüme işlemlerini yapan bir kuruluş olarak hizmetimizi profesyonel ekiple yapmaya devam etmekteyiz. Vergi levhası, Yüksek lisans ve lisans diplomaları, denklik belgeleri, şirketlerin faaliyet belgeleri, evlilik cüzdanları, ticaret sicil gazetesi, uluslararası sözleşmeler, nüfus cüzdanı gibi belgeler noter yeminli tercümanlarımız tarafından doğru olarak yapılmaktadır.

Çankırı bürosu, tarafından tercümeleri yapılan belgeleriniz üzerinde yeminli tercümanlarımızın isimleri ile çevirinin yapıldığı tarih yazılarak, iki nüsha olacak şekilde düzenlenir. İki nüsha olarak düzenlenen tercüme belgelerinin biri tercümeyi yaptıran kişiye verilirken diğer birisi de noterde saklı olarak kalır. Çankırı tercüme yeminli bürosu, noter yeminli tercümanlarıyla her zaman Çankırı halkının tercüme hizmetlerini yapmaya devam edecektir. Çankırı bürosu, Çankırı ilinin ve ilçelerinde tercüme işlemlerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet vermeye devam amacını gütmektedir. Acil tercüme işlemleri için iletişime geçerek hizmetinizi alabilirsiniz.

Çankırı Yeminli Tercüme

Çankırı yeminli tercüme; yasal sorumluluğu olan ve çok yüksek sorumluluk içeren bir tercüme türüdür. Çankırı’da yeminli tercüme bürosu denilince ilk akla gelen Çankırı tercüme bürosu olmaktadır. Yeminli tercüme tercümanları tarafından istediğiniz dilden başka bir dile tercümesi yapılır. Transkript, nüfus cüzdanları, mahkeme kararları, patent belgeleri, emeklilik belgeleri gibi işlemlerin tercümeleri Çankırı bürosunda bulunan noter yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Tercümeler iki nüsha halinde yapılır. Bunlardan bir nüsha tercüme ettiren kişiye verilir. Diğer bir nüshada noterde saklı kalmasıyla noterde kalır.

Tercüme edilen belge üzerinde tercümeyi yapan tercümanın ismi ve tercüme tarihi yazılmaktadır. Çankırı bürosu, yeminli tercüme hizmetlerini Çankırı ili ve ilçelerinde yapmaya devam etmektedir. Çankırı bürosu profesyonel tercümanlar eşliğinde Çankırı halkının tercüme işlemlerinde başarılı bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır.

Çankırı Yazılı Tercüme

Çankırı tercüme bürosu, yazılı ve yeminli tercüme yasal olan sorumluluğu çok yüksek bir tercüme çeşididir. Çankırı’da yeminli yazılı tercüme işlemlerinde Çankırı bürosu, noter yeminli olan tercümanlar tarafından istenilen dilde tercümeler yapmaktadır. İstemiş olduğunuz dilden başka bir dile tercümesi kolay bir şekilde yapılır. Ticari sözleşmeler, tıbbi kitaplar, imzalanan mahkeme kararları, broşürler, nüfus cüzdanları, şirketlerin faaliyet raporları, transkript, şirketlerin patent bilgileri, emeklilik belgeleri, nüfus cüzdanları gibi belgeler ile imza sirküleri noter yeminli tercümanlar tarafından Çankırı tercüme bürosunda yapılmaktadır. Yazılı tercüme işlemleri Çankırı ili ve ilçelerinde yapılmaya devam etmektedir. Bu tercüme türlerinden olan diğer tercüme türleri ise şunlar olmaktadır.

Web Sitesi Tercüme: Çankırı bürosu, internetin yaygın olmasından dolayı yalnızca bulunduğunuz ülkeyle sınırlı kalmak yerine birçok ülke içerisinde ürünlerinizi tanıtmak için fırsat beklemektesiniz. Bundan dolayı Web sitemize giriş yaparak ürünlerinizin tercümesini yaptırabilirsiniz.

Simültane Tercüme: Çok dilli olan ve büyük organizasyonlarda eş zamanlı olarak yapılan tercüme türüdür.

Medikal ve Tıbbi Tercüme: Medikal cihazların tanıtımı için hazırlanan broşürlerin tercüme işlemleri noter onaylı olan tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Teknik Tercüme: Teknik tercüme denilince, Çankırı bürosu olarak TSE belgeleri, ISO-CE belgeleri gibi belgelerin teknik alandaki tercümeleri yapılmaktadır.

İngilizce Tercüme: İngilizce dili birçok dünya ülkelerinde kabul gören ve evrensel bir dil olmasından dolayı, çeviri hatalarını asla kabul etmez. Noter yeminli olan tercümanlarımız sayesinde hiçbir hataya yer vermeden belgelerin tercümeleri kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Hukuki Tercüme: Mahkeme kararları, kanun ve yönetmelikler, patent başvuruları gibi işlemleri tercüme işleri noter onaylı tercümanlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır.

Apostil Tercüme: ÖSYM belgesi, transkript gibi belgeler valilik ve kaymakamlıklardan alınmaktadır. Apostil konusunda bütün yardımları Çankırı bürosu üzerinden alabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Yazılar